Відправка протягом 4 дні
вугільний, Довжина - 250 мм, Ширина - 182 мм, Висота - 20 мм
вугільний, Довжина - 250 мм, Ширина - 182 мм, Висота - 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715667 |
| Виробник | Valeo |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 715667 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 715667 |
| Країна виробництва | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴


