Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715519 |
| Виробник | Valeo |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 715519 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 715519 |
| Країна виробництва | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴


