Відправка протягом 4 дні
звичайний, Довжина - 227 мм, Ширина - 205 мм, Висота - 40 мм
звичайний, Довжина - 227 мм, Ширина - 205 мм, Висота - 40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50014762 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50014762 |
| Тип | звичайний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 50014762 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴


