Відправка протягом 4 дні
вугільний, Довжина - 660 мм, Ширина - 95 мм, Висота - 20 мм
вугільний, Довжина - 660 мм, Ширина - 95 мм, Висота - 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TSP0325155CB |
| Виробник | Delphi |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TSP0325155CB |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 660 мм |
| Мoдель | TSP0325155CB |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴


