Відправка протягом 4 дні
LAND ROVER FREELANDER 2 (2006>) 2.2SD4, 2.2TD4, 2.2ED4, 3.2I/RANGE ROVER EVOQUE 2.0SI4, 2.2SD4, 2.2TD4, 2.2ED4/VOLVO S60 (2010>) 1.6TDI, 1.6
LAND ROVER FREELANDER 2 (2006>) 2.2SD4, 2.2TD4, 2.2ED4, 3.2I/RANGE ROVER EVOQUE 2.0SI4, 2.2SD4, 2.2TD4, 2.2ED4/VOLVO S60 (2010>) 1.6TDI, 1.6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715597 |
| Виробник | Valeo |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander, Range Rover Evoque, S60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 715597 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 715597 |
| Країна виробництва | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴


