Відправка протягом 4 дні
Вид пального - бензин, Довжина різьби - 19 мм, Відстань між електродами - 0.7 мм
Вид пального - бензин, Довжина різьби - 19 мм, Відстань між електродами - 0.7 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 245 571 |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 242 245 571 |
| Тип палива | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різі | 19 мм |
| Мoдель | 0 242 245 571 |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Відстань між електродами | 0.7 мм |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴







