Відправка протягом 4 дні
HYUNDAI I20 2008 - 2015
HYUNDAI I20 2008 - 2015
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF570P |
| Виробник | Denso |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF570P |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | DCF570P |
| Країна виробництва | Бангладеш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴


