Відправка протягом 4 дні
VOLVO C70, S60, S70, S80, V70, XC70, XC90
VOLVO C70, S60, S70, S80, V70, XC70, XC90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Сумісність з моделлю | S70, C70, S60, XC90, XC70, V70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9316 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | WP9316 |
| Виробник | WIXFILTRON |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474 ₴


