-65%

Повітряний фільтр для автомобіля UFI 30.318.00- ( Мрія )
1 329 ₴
465 ₴
- В наявності
- Код: 612280-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Довжина - 174 мм, Ширина - 219 мм, Висота - 49 мм
Довжина - 174 мм, Ширина - 219 мм, Висота - 49 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.318.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.318.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 30.318.00 |
| Застосування | MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169), MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴

