-65%

Повітряний фільтр для автомобіля ASHIKA 20-0K-K36- ( Мрія )
1 320 ₴
462 ₴
- В наявності
- Код: 532484-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Фільтр повітряний
Фільтр повітряний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K36 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20-0K-K36 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 20-0K-K36 |
| Застосування | HYUNDAI TUCSON (TL, TLE)KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴

