Відправка протягом 4 дні
вугільний, Довжина - 280 мм, Ширина - 195 мм, Висота - 33 мм
вугільний, Довжина - 280 мм, Ширина - 195 мм, Висота - 33 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TSP0325226CB |
| Виробник | Delphi |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TSP0325226CB |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | TSP0325226CB |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴


