MAZDA 3 (BM), 6 (GJ), CX-5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mazda |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2108 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 222, 5 мм |
| Мoдель | WP2108 |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴


