-65%

Повітряний фільтр для автомобіля Blue Print ADT322121- ( Мрія )
1 294 ₴
453 ₴
- В наявності
- Код: 869551-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Виконання фільтру - панельний, 17801-BZ050, Довжина - 335 мм, Ширина - 229 мм, Висота - 30 мм
Виконання фільтру - панельний, 17801-BZ050, Довжина - 335 мм, Ширина - 229 мм, Висота - 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT322121 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADT322121 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виготовлення фільтра | панельний |
| Каталожний номер | 17801-BZ050 |
| Мoдель | ADT322121 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴



