Відправка протягом 4 дні
RENAULT: KANGOO (2007>) 1.5DCI, 1.6I;MASTER (2010>) 2.3DCI; OPEL MOVANO 2010-
RENAULT: KANGOO (2007>) 1.5DCI, 1.6I;MASTER (2010>) 2.3DCI; OPEL MOVANO 2010-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MASTER |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Сумісність з моделлю | Movano, Kangoo |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9336 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | WP9336 |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴


