Відправка протягом 4 дні
AUDI/PORSCHE A4 / A5 / Q5 / MACAN 2007 ->
AUDI/PORSCHE A4 / A5 / Q5 / MACAN 2007 ->
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF571P |
| Виробник | Denso |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 241 мм |
| Ширина | 279 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF571P |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | DCF571P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 446 ₴


