Відправка протягом 4 дні
вугільний, Довжина - 376 мм, Ширина - 175,5 мм, Висота - 48 мм
вугільний, Довжина - 376 мм, Ширина - 175,5 мм, Висота - 48 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1342041 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 376 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1342041 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | J1342041 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 175, 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴


