Відправка протягом 4 дні
Довжина - 59.5 мм, Напруга - 12 В, Сила струму - 5.5 А, 0.9 Ом
Довжина - 59.5 мм, Напруга - 12 В, Сила струму - 5.5 А, 0.9 Ом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6285 |
| Виробник | NGK |
| Довжина | 59.5 мм |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6285 Y-918J |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 6285 Y-918J |
| Розмір гайкового ключа | 12 мм |
| Сила тока | 5.5 А |
| Опір | 0.9 Ом |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


