Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CCF0041 |
| Виробник | Champion |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 296 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCF0041 |
| Тип | звичайний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | CCF0041 |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 446 ₴


