Відправка протягом 4 дні
вугільний, Довжина - 224 мм, Ширина - 254 мм, Висота - 36 мм
вугільний, Довжина - 224 мм, Ширина - 254 мм, Висота - 36 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1521-2340 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1521-2340 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 1521-2340 |
| Країна виробництва | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴


