-65%

Повітряний фільтр для автомобіля UFI 30.119.00- ( Мрія )
1 246 ₴
436 ₴
- В наявності
- Код: 532597-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Фільтр повітряний
Фільтр повітряний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.119.00 |
| Виробник | UFI |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.119.00 |
| Висота | 57, 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 30.119.00 |
| Застосування | mercedes-benz c-class (w202), mercedes-benz c-class t-model (s202), mercedes-benz clk (c208), mercedes-benz clk кабріолет (a208), mercedes-benz slr (r199), mercedes-benz slr roadster (r199), mercedes-benz m-class (w163) |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴

