-65%

Повітряний фільтр для автомобіля Champion CAF100895P- ( Мрія )
1 240 ₴
434 ₴
- В наявності
- Код: 532507-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Довжина - 322,5 мм, Ширина - 127,6 мм, Висота - 53,4 мм
Довжина - 322,5 мм, Ширина - 127,6 мм, Висота - 53,4 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100895P |
| Виробник | Champion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CAF100895P |
| Висота | 53, 4 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 322, 5 мм |
| Мoдель | CAF100895P |
| Застосування | AUDI A4 Allroad B8 (8KH), AUDI Q5 (8RB), AUDI A5 Кабріолет (8F7), AUDI A5 Sportback (8TA), AUDI A5 (8T3), AUDI A4 B8 Avant (8K5), AUDI A4 B8 (8K2) |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина | 127, 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴

