-65%

Повітряний фільтр для автомобіля Blue Print ADG022140- ( Мрія )
1 240 ₴
434 ₴
- В наявності
- Код: 870308-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Виконання фільтру - панельний, T11-1109111, Довжина - 273 мм, Ширина - 244 мм, Висота - 41 мм
Виконання фільтру - панельний, T11-1109111, Довжина - 273 мм, Ширина - 244 мм, Висота - 41 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG022140 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 244 мм |
| Сумісність з моделлю | T11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADG022140 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виготовлення фільтра | панельний |
| Каталожний номер | T11-1109111 |
| Мoдель | ADG022140 |
| Застосування | CHERY ELARA, CHERY TIGGO |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴


