Відправка протягом 4 дні
MERCEDES SPRINTER; VOLKSWAGEN LT28, LT35, LT46 - 2.5TDI, 2.8TDI
MERCEDES SPRINTER; VOLKSWAGEN LT28, LT35, LT46 - 2.5TDI, 2.8TDI
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volkswagen |
| Довжина | 377 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Сумісність з моделлю | LT28, Sprinter, LT35, LT 46 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP6984 |
| Висота | 27, 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | WP6984 |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴


