Відправка протягом 4 дні
звичайний, Довжина - 215 мм, Ширина - 233 мм, Висота - 30 мм
звичайний, Довжина - 215 мм, Ширина - 233 мм, Висота - 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 435 056 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987435056 |
| Тип | звичайний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 1987435056 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴




