-65%

Чохол на руль AMiO SWC-20-M 37-39 см (01697) (016978)- ( Мрія )
1 214 ₴
425 ₴
- В наявності
- Код: 792322-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Розмір - M (37-39 см), перфорація
Розмір - M (37-39 см), перфорація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMiO |
| Сумісність з моделлю | M37 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SWC-20-M 37-39 см (01697) (016978) |
| Гарантія, міс | 0 |
| Додаткові характеристики | перфорація |
| Мoдель | SWC-20-M 37-39 см (01697) (016978) |
| Розмір | M (37-39 см) |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴

