Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53.154.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 291 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 53.154.00 |
| Тип | звичайний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 53.154.00 |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴


