Відправка протягом 4 дні
Фільтр салону вугільний
Фільтр салону вугільний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADR162513 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADR162513 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | ADR162513 |
| Країна виробництва | Великобританія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴



