Відправка протягом 4 дні
MERCEDES VIANO, VITO II (639) 9/03-->
MERCEDES VIANO, VITO II (639) 9/03-->
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VITO |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 347 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Сумісність з моделлю | Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9222 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | WP9222 |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴


