Відправка протягом 4 дні
VW TRANSPORTER T4 ALL 09.90-
VW TRANSPORTER T4 ALL 09.90-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50013728 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50013728 |
| Висота | 102 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 50013728 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴


