Відправка протягом 4 дні
вугільний, Довжина - 249 мм, Ширина - 181 мм, Висота - 35 мм
вугільний, Довжина - 249 мм, Ширина - 181 мм, Висота - 35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1525-2433 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 249 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1525-2433 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 1525-2433 |
| Країна виробництва | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴


