Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF541P |
| Виробник | Denso |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 442 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF541P |
| Тип | звичайний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | DCF541P |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴


