Відправка протягом 4 дні
Фільтр салону вугільний
Фільтр салону вугільний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1341027 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1341027 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 228, 5 мм |
| Мoдель | J1341027 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴


