Відправка протягом 4 дні
CITROEN JUMPER III 2.2-3.0 HDI; FIAT DUCATO 2.2-3.0D; PEUGEOT BOXER III 2.2-3.0HDI 06-
CITROEN JUMPER III 2.2-3.0 HDI; FIAT DUCATO 2.2-3.0D; PEUGEOT BOXER III 2.2-3.0HDI 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF454P |
| Виробник | Denso |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF454P |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | DCF454P |
| Країна виробництва | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴


