-65%

Відправка протягом 4 дні
звичайний, Довжина - 226 мм, Ширина - 208 мм, Висота - 28 мм
звичайний, Довжина - 226 мм, Ширина - 208 мм, Висота - 28 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1342011BF |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1342011BF |
| Тип | звичайний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | J1342011BF |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴

