Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 435 071 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987435071 |
| Тип | звичайний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 212, 5 мм |
| Мoдель | 1987435071 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 190, 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421 ₴




