Відправка протягом 4 дні
Довжина - 189 мм, Ширина - 187 мм, Висота - 25 мм
Довжина - 189 мм, Ширина - 187 мм, Висота - 25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50014559 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 189 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50014559 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 50014559 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴


