Відправка протягом 4 дні
MERCEDES SERIE E, S (НОМ. ОРИГ.210.830.00.18)
MERCEDES SERIE E, S (НОМ. ОРИГ.210.830.00.18)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP6934 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | WP6934 |
| Виробник | WIXFILTRON |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴


