RAV4 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LA 395 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LA395 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | LA395 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417 ₴


