Відправка протягом 4 дні
AUDI A4 (8W), A5 + A5 CABRIOLET (F5), Q5 II (FY), Q7 (4M); BENTLEY BENTAYGA
AUDI A4 (8W), A5 + A5 CABRIOLET (F5), Q5 II (FY), Q7 (4M); BENTLEY BENTAYGA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bentley |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Сумісність з маркою | Bentley |
| Сумісність з моделлю | Bentayga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2168 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | WP2168 |
| Країна виробництва | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴


