Відправка протягом 4 дні
вугільний, Довжина - 229,5 мм, Ширина - 200 мм, Висота - 30 мм
вугільний, Довжина - 229,5 мм, Ширина - 200 мм, Висота - 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1525-2438 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1525-2438 |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 229, 5 мм |
| Мoдель | 1525-2438 |
| Країна виробництва | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417 ₴


