-65%

вугільний, Довжина - 260 мм, Ширина - 86 мм, Висота - 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1340521BF |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1340521BF |
| Тип | вугільний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | J1340521BF |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴

