Відправка протягом 4 дні
ROVER LR030219
ROVER LR030219
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADJ132505 |
| Виробник | Blue Print |
| Довжина | 217 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADJ132505 |
| Висота | 26, 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | ADJ132505 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417 ₴


