
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Ripjaws V G.Skill (F4-3200C16D-32GVK)- ( Мрія )
29 649 ₴
10 377 ₴
- В наявності
- Код: 060329-01- U. A
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Ripjaws V G.Skill (F4-3200C16D-32GVK)
Оперативна пам'ять комп'ютера - це один з найважливіших елементів системи, який безпосередньо відповідає за швидкодію додатків. Саме в ній зберігаються тимчасові дані і команди, які необхідні процесору в його роботі для виконання конкретних операцій. Основні характеристики - це тип оперативної пам'яті; Об `єм; тактова частота; тайминги (або латентність) оперативної пам'яті; фірма виробник.
Плануючи апгрейд свого комп'ютера, варто вибирати тільки якісні комплектуючі, наприклад DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Ripjaws V G.Skill (F4-3200C16D-32GVK). Адже збій в роботі оперативної пам'яті може спричинити за собою уповільнення роботи комп'ютера, втрату важливих даних і навіть вихід системи з ладу. Вибираючи оперативну пам'ять, слід звернути увагу на важливі характеристики, які визначають, по-перше, можливість використання конкретної моделі в вашому комп'ютері або ноутбуці, а по-друге, ефективність роботи оперативного пам'яті, а, значить, і всієї системи в цілому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | висока |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | F4-3200C16D-32GVK |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Ripjaws V |
| Напруга живлення | 1.35 В |
| Обсяг пам'яті | 32 ГБ |
| Охолодження | з радіатором охолодження |
| Підсвітка | Немає |
| Примітка | товар може постачатися без супроводжувальних матеріалів і додаткових компонентів, що гарантує тільки їхнє безпечне транспортування., у пакованні без оформлення, Постачання товару можливе в ОЕМ-версії. Тобто |
| Перевірка та корекція помилок (ECC) | Немає |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL16 |
| Також шукають | геймерська |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Ціна: 10 377 ₴


