
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Aegis G.Skill (F4-3200C16D-32GIS)- ( Мрія )
28 631 ₴
10 021 ₴
- В наявності
- Код: 311598-01- U. A
Ідеальне рішення для ігрових ПК
Модулі пам'яті Aegis призначені для модернізації, підвищення продуктивності та високої стабільності на новітніх ігрових системах.
Якість
Пам'ять виготовлена з високоякісних відібраних вручну компонентів і протестована за суворими стандартами G.Skill, на всіх основних материнських платах більшості виробників, Пам'ять Aegis Gaming DDR4 призначена для кращої сумісності та стабільності найширшого вибору материнських плат.
Ефективна потужність
Розроблена з низькою напругою 1.2-1.35 за стандартом DDR4, це знижує вимогу по напругі на 20%, порівняно з наборами пам'яті DDR3! Тепер ваша система може працювати ще швидше.
Профілі XMP 2.0
Просто встановіть та грайте. Запрограмовані із останніми профілями Intel XMP 2.0. Єдине, що між вами та екстремальною продуктивністю – проста установка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | F4-3200C16D-32GIS |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Aegis |
| Напруга живлення | 1.35 В |
| Обсяг пам'яті | 32 ГБ |
| Охолодження | Немає |
| Підсвітка | Немає |
| Примітка | товар може постачатися без супроводжувальних матеріалів і додаткових компонентів, що гарантує тільки їхнє безпечне транспортування., у пакованні без оформлення, Постачання товару можливе в ОЕМ-версії. Тобто |
| Перевірка та корекція помилок (ECC) | Немає |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Країна виробництва | Китай |
| Таймінги | CL16 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Ціна: 10 021 ₴



