Біноклі серії Raptor від компанії Vortex мають високі оптичні характеристики при доступній для біноклів такого класу ціні. Призми з високоякісного скла BAK-4 і лінзи з повним багатошаровим просвітленням забезпечують чітке і ясне зображення з максимальною яскравістю. Легкий ергономічний корпус бінокля Vortex Raptor 8.5x32 WP оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникний і заповнений сухим азотом. Велике і зручне центральне колесо фокусування робить процес налаштування швидким і зручним. Бінокль має великий діапазон коригування міжосьової відстані і велике поле зору.
- Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнюючим О-кільцем і захищена від проникнення вологи по міжнародному класу IPX7. Занурення в рідину протягом 30 хвилин на глибину 1 метра не завдасть приладу щонайменшої шкоди і не вплине на його функціональність. Такій оптиці ніякі погодні умови не страшні.
- Fogproof - означає, що корпус зсередини заповнений інертним газом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях при перепаді температур. Як наслідок, оптика не пітніє зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу і замінюється інертним газом (в даному випадку аргоном), який не містить в своєму складі водяної пари і не конденсується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920002 |
| Водостійкість | до 1 м на 30 хв |
| Гарантія, міс | 120 |
| Діаметр вихідної зіниці | 3.8 мм |
| Діапазон зміни міжзорякової відстані | 50-70 мм |
| Корпус | поликарбонат |
| Кратність наближення | 8.5х |
| Мінімальна відстань фокусування | 4.6 м |
| Мoдель | Raptor 8.5x32 WP |
| Оптична конструкція | Porro |
| Поле зору на 1000 м | 130 м |
| Призми | BaK4 |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴





