-65%

Батарея LiFePo4 Merlion LFP12.8-EB (LFP12.8-24EB)- ( Мрія )
12 480 ₴
4 368 ₴
- В наявності
- Код: 637724-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 12.8V 24AH – топовий акумулятор на довго! Застосовується для електротранспорту (електромобіля, електровелосипедів, машин для гольфу та ін), систем безперебійного живлення, в сонячній/вітровій енергетиці, освітлювальному устаткуванні.
Особливості:
- Пожежа-вибухобезпечний при сильному ударі, перезарядженні або замиканні
- Легкий
- Має тривалий термін експлуатації
- Не чутливий до режимів хронічного недозарядження
- Віддає повну ємність за будь-яких струмів розряду
- Не вимагає строгого алгоритму заряду
- ККД 95%
Характеристики:
- тип акб – літій-залізо-фосфатний
- напруга – 12,8 V
- ємність – 24 AH
- потужність – 307,2 Wt
- внутрішній опір – ≤ 60 м Ω
- циклів розряду – 3000
- самостійний розряд – менше 3,5% на місяць
- струм заряду – 4,8 А
- максимальний струм заряду – 12 А
- струм розряду – 4,8 А
- імпульсний розрядний струм – 100 А (менше 3 сек.)
- температура заряду від 0 до 45 градусів
- температура розряду від (-20) до 60 градусів
- температура зберігання від 0 до 40 градусів
- тип захисту - IP 55 (від пилу, від струменів води)
- тип клем - М5
- матеріал корпусу – пластик
- розміри акб – 181 х 77 х 168 мм
- вага – 2,5 кг (допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Напруга | 12.8 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 24 Ач |
| Артикул | LFP12.8-24EB |
| Гарантія, міс | 24 |
| Максимальний струм заряду | 12 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Мoдель | LFP12.8-EB |
| Розміри | 181 х 77 х 168 мм |
| Ресурс | 3000 циклів |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 368 ₴

