-65%

Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz CL11 1.5V Resistance INTELIGENTES (IR3BBB2/16)- ( Мрія )
10 054 ₴
3 519 ₴
- В наявності
- Код: 897995-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DDR3, 16 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 1600 МГц, Таймінги - CL11, Напруга живлення - 1.5 В, Підсвічування - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTELIGENTES |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | IR3BBB2/16 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz CL11 1.5V Resistance |
| Напруга живлення | 1.5 В |
| Обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Охолодження | з радіатором охолодження |
| Підсвітка | Немає |
| Примітка | Постачання товару можливе в ОЕМ-версії. Тобто, що гарантує тільки їхнє безпечне транспортування., у пакованні без оформлення, товар може постачатися без супроводних матеріалів і додаткових компонентів. |
| Перевірка та корекція помилок (ECC) | Немає |
| Стандарти пам'яті | PC3-12800 |
| Країна виробництва | Китай |
| Таймінги | CL11 |
| Тип пам'яті | DDR3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 519 ₴





