-65%

Самокат QPlay 5 в 1 Sema Pink (ST-004SemaPink)- ( Мрія )
9 383 ₴
3 284 ₴
- В наявності
- Код: 826629-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З цим самокатом QPlay Sema ваша дитина може вирушити у пригоду! Самокат Qplay Sema дозволяє малюкам тренувати своє тіло та набувати безліч важливих навичок для свого розвитку.
Характеристики:- для дітей від 1 року до 6 років
- Максимальне навантаження на самокат – 50 кг
- Максимальне навантаження на сидіння самокату – 20 кг
- Сидіння для катання в режимі каталки
- Додаткова підставка під ніжки
- Кермо може використовуватися як батьківська ручка в режимі каталки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QPlay |
| Вага | 3.8 кг |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST-004SemaPink |
| Вікова група | Від 1 року |
| Гарантія, міс | 6 |
| Колеса | 75 мм, 120 мм |
| Кількість коліс | триколісний |
| Матеріал коліс | Гума |
| Мoдель | 5 в 1 Sema Pink |
| Особливості | колеса з кулькопідшипниками |
| Сидіння | Да |
| Складана конструкція | Немає |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальмо | Ножний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 284 ₴









