-65%

Інтерактивна іграшка Silverlit Роботи-вікінги (88059)- ( Мрія )
7 683 ₴
2 689 ₴
- В наявності
- Код: 539063-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір Silverlit Роботи-вікінги нові та дуже популярні герої!
Особливості:
Розмір упаковки 46 х 27 х 11 см.
Розмір робота 15(В) х 22(Ш) х 9(Г) см.
Для гри необхідні (для кожного робота і пульта): пульт 2 х 1.5V ААА/LR3, робот 3 х 1.5V AA/LR6.
Батарейки до комплекту не входять.
Дальність дії: ~4 м.
Приблизний час гри: ~120 хв.
Від 5 років.
Особливості:
- Рух 5+1
- Комбо удар
- Потужний зовнішній вигляд
- Замість голови повітряні кульки, які оглушливо лопаються (абсолютно безпечно для дитини)
- Фантастичні звукові ефекти
Розмір упаковки 46 х 27 х 11 см.
Розмір робота 15(В) х 22(Ш) х 9(Г) см.
Для гри необхідні (для кожного робота і пульта): пульт 2 х 1.5V ААА/LR3, робот 3 х 1.5V AA/LR6.
Батарейки до комплекту не входять.
Дальність дії: ~4 м.
Приблизний час гри: ~120 хв.
Від 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silverlit |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Робот |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 88059 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Додатково | видає звуки |
| Мoдель | Роботи-вікінги |
| Живлення | Пульт 2 х 1.5V ААА/LR3, Робот 3 х 1.5V AA/LR6 |
| Розмір іграшки | 15 х 22 х 9 см |
| Розмір паковання | 46 х 27 х 11 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип іграшки | робот |
| Колір | різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 689 ₴







