-65%

Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3L 8GB 1600 MHz eXceleram (E30212S)- ( Мрія )
5 963 ₴
2 087 ₴
- В наявності
- Код: 038129-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модулі пам'яті SoDIMM DDR3 8GB 1600 МГц Exceleram (E30212S) створені на базі новітнього покоління технології DDR. Як і всі модулі пам'яті компанії Exceleram, модулі пам'яті DDR3 спроектовані і створені таким чином, щоб повністю відповідати всім вимогам ентузіастів в області розгону ПК.
Модулі пам'яті DDR3 забезпечують більш високу швидкість, більш низький час затримки, більш високу пропускну здатність і зменшене енергоспоживання в порівнянні з модулями пам'яті DDR2. Оперативна пам'ять - одна з найважливіших деталей Вашого комп'ютера. Пам'ять допоможе прискорити обмін даними на комп'ютері. Оперативна пам'ять незамінна для виконання різних завдань, таких як: робота з об'ємними текстами, таблицями, графіками; архівування, шифрування, робота з базами даних; комп'ютерні ігри, а також багато інших завдань.
Модулі пам'яті DDR3 забезпечують більш високу швидкість, більш низький час затримки, більш високу пропускну здатність і зменшене енергоспоживання в порівнянні з модулями пам'яті DDR2. Оперативна пам'ять - одна з найважливіших деталей Вашого комп'ютера. Пам'ять допоможе прискорити обмін даними на комп'ютері. Оперативна пам'ять незамінна для виконання різних завдань, таких як: робота з об'ємними текстами, таблицями, графіками; архівування, шифрування, робота з базами даних; комп'ютерні ігри, а також багато інших завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exceleram |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Споживана потужність | 5 Вт |
| Артикул | E30212S |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія | 120 місяців |
| Гарантія, міс | 120 |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Мoдель | SoDIMM DDR3L 8GB 1600 MHz |
| Напруга живлення | 1.35 В |
| Обсяг пам'яті | 8 ГБ |
| Охолодження | Немає |
| Примітка | товар може постачатися без супроводжувальних матеріалів і додаткових компонентів, що гарантує тільки їхнє безпечне транспортування., у пакованні без оформлення, Постачання товару можливе в ОЕМ-версії. Тобто |
| Перевірка та корекція помилок (ECC) | non-ECC |
| Стандарти пам'яті | PC3-12800 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL11 |
| Також шукають | 8 ГБ DDR3 |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Форм-фактор пам'яті | 204-pin SO-DIMM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 087 ₴

